Yıldızlara ulaşmak…

Şirket kültürümüze uyumlu, enerjik, takım çalışmasına inanan, alanında yetkin ve yüksek potansiyelli insan kaynağını bünyemize kazandırmak,
Sunduğumuz; sürekli gelişim odaklı eğitim uygulamaları ve rekabetçi gelişim olanakları ile çalışanlarımızın hem beceri hem de teknik bilgi kazanmalarını sağlamak, 
Uyguladığımız performans yönetimi ile çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini takip eden, yüksek verimliliğe ulaşmaları yolunda onları ekip olmaya teşvik eden ve onlara değer veren, adil yaklaşımımız ile tercih edilen şeffaf bir iş ortamı yaratmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bu şekilde takımın parçası olarak gördüğümüz her çalışanımızın katkısını önemsiyor ve elde edilen başarıyı paylaşıyoruz.

 

CMS'li Olmak

Nasıl başvurabilirim?

CMS’li olmak için öncelikle “www.kariyer.net” üzerindeki ilanlarımıza ya da “Genel Başvuru” ilanımıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvurular, açık pozisyonlarımızla ilgili ilanlarımızda belirttiğimiz nitelik ve yetkinlikler çerçevesinde adil ve ayrıcalıksız olarak değerlendirilmektedir.

İşe alım sürecinde beni neler bekliyor?

İşin yetkinliklerine sahip, şirketimizin değerlerini ve kültürünü benimseyecek adaylarımıza tarafsız bir değerlendirme ortamında seçme ve yerleştirme yapmaktayız.

Mavi Yaka işe alımlarımızda;

Yetkinlik bazlı mülakat,
Genel Yetenek testi,
Teknik Eğitim Merkezi Beceri Değerlendirme ve Ergonomi Ölçüm Merkezi mülakatları yapılmaktadır.


Beyaz Yaka işe alımlarımızda; 

Değerlendirme merkezi uygulamalarımızla pozisyona göre değişen araçlar kullanmaktayız. Bunlar;

Yetkinlik bazlı mülakat
Kişilik envanteri
Genel yetenek testleri
Yabancı dil testi
Simülasyon araçları uygulamaları


Kendimi nasıl geliştireceğim?

Rekabet edebilme konusunda en önemli kriterin sürekli gelişim ve iyileştirme olduğunu biliyor, bu noktada tüm düzeydeki çalışanlarımız için eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem veriyoruz.

Eğitim sürecimiz ve faaliyetlerimiz, şirket stratejimiz, hedeflerimiz, müşterilerimizin gereklilikleri ve çalışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenme ve çalışanlarımızın iş becerilerini, bilgilerini, yetkinliklerini geliştirmek üzerine yapılandırılmaktadır.

Nasıl fark yaratacağım?

Performans Değerlendirme Sistemimiz ile yılda bir kez yapılan görüşmelerle çalışanlarımızın performansını değerlendirerek potansiyellerini ortaya çıkaracak gelişim ve eğitim planları oluşturuyoruz. Bu şekilde hem teknik hem de kişisel yetkinlik hedeflerini mevcut performansları ile karşılaştırma fırsatı sunuyor ve bu konularda geri bildirimlerde bulunuyoruz.

CMS'de ne tür haklara sahip olacağım?

Organizasyonumuzda tanımlı tüm pozisyonlarımız için yapılmış kişiyi değil işi değerlendiren; işe alma, terfi, ücret ve yan haklar için temel oluşturan iş değerlendirme sistemimiz ile çalışanlarımıza işin gerekliliklerine uygun olan rekabetçi ücretlendirme ve yan haklar sağlıyoruz.

  • Beyaz yaka çalışanlarımıza pozisyona göre aileyi de içeren tam kapsamlı sağlık sigortası imkanı veriyoruz.
  • Beyaz yaka çalışanlarımızı şirket ve çalışan katkılı “Bireysel Emeklilik” planına dahil ediyoruz.
  • Tüm çalışanlarımıza belirli dönemlerde bayram harçlığı, erzak yardımı, ayakkabı yardımı, yıllık izin yardımı gibi ayni ve nakdi olan yan haklar sunuyoruz.
  • Çalışanlarımızın ulaşımlarını servisler aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.
  • Tesislerimizde tüm vardiyaların yararlanacağı şekilde yemek hizmeti sunuyoruz.
  • Ücret ve yan haklar uygulamalarımızın yanı sıra tüm çalışanlarımıza yönelik kültürel ve sosyal faaliyetler düzenleyerek motivasyonumuzu artırıyor ve kurumsal iletişimimizi güçlendiriyoruz.

 

İş Başvurusu

Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Kişisel Bilgiler

(*)
(*)

Eğitim Durumunuz

(*)
(*)

İş Deneyimi

(*)
(*)
(*)

İletişim Bilgileri


Lütfen Aşağıdaki Soruları Yanıtlayınız

(*)
(*)

 

Staj Başvurusu


CMS gelecekte istihdam edilebilecek potansiyeli yüksek üniversite öğrencilerinin belirlenebilmesi ve üniversitelerle işbirliklerinin güçlendirilmesi amacıyla üniversite öğrencilerine staj imkanı tanımaktadır.

Sadece zorunlu staj başvuruları değerlendirmeye alınır.

Staj başvuruları Kariyer.net üzerinden yayınlanacak ilanımız üzerinden alınmaktadır. Başvurular incelenerek uygun adaylar değerlendirme sürecine dahil edilir. Değerlendirme sonucu olumlu olan adaylara; başvuru sonucu, staj tarihi, stajın yapılacağı departman, gerekli olan evraklar ve dikkat edilmesi gereken hususları içeren bilgilendirme yapılacaktır.

Şu anda başvuramadığınız için üzgünüz, kariyer.net üzerinden ilanımızı takip edebilirsiniz.